ekspreskasa

Oprocentowanie
25%
Pierwsza pożyczka 400 zł
Maksymalna pożyczka 2000 zł
Opłata za rejestrację
0,01 zł
Pożyczka 0%
Nie
Czas spłaty 60 dni
Wiek klienta 21-70 lat
Godziny pracy 9:00 – 21:00
Opcja przedłużenia
Tak
przyznawalność
35%

ekspreskasa-logo

Weź pożyczkę!

Marka Ekspreskasa należy do międzynarodowej grupy Ferratum, która może się pochwalić pozycją największej firmy udzielającej szybkich pożyczek poprzez internet lub telefon komórkowy. Firma pracuje w 19 krajach na całym świecie a jej szeregi zasila grupa 220 specjalistów zajmujących się bankowością oraz finansami.
Jest to jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych na rynku polskim – jej początki sięgają roku 2007. Od tamtego czasu oferuje swoim klientom szybkie pożyczki w zakresie od 100 zł do 2000 zł z okresem spłaty 15,30 i (co jest rzadko spotykane) 60 dni. Ekspreskasa może pożyczyć pieniądze każdemu, kto jest obywatelem Polski i skończył 21 lat, lecz nie może on posiadać wpisu w biurze informacji gospodarczej oraz podobnych instytucjach.

Firma za cel w roku 2014 postawiła sobie, stać się największą na świecie firmą pożyczkową. Jej pracy przyświeca hasło „More than money to everyone” co oznacza „więcej niż pieniądze, dla każdego”. Spółka wierzy, że z ich usług mogą korzystać wielu zadowolonych klientów.

Ekspreskasa ma w Polsce dobrą opinię. Pożyczki udzielane są na jasnych zasadach z zachowaniem rzetelności. Obsługa klienta stoi na bardzo wysokim poziomi a w pełni zautomatyzowany system pracy pozwala na bardzo szybkie wypłacanie pieniędzy zainteresowanym

Zaliczkuj.pl radzi