Pożyczka za darmo tym razem w OK Money

Pożyczka za darmo tym razem w OK Money

Rynek szybkich pożyczek staje się z dnia na dzień coraz bardziej konkurencyjny. Firm zajmujących się tego typu usługami przybywa w bardzo szybki tempie. Kolejne podmioty z Łotwy, czy Wielkiej Brytanii będą wkrótce działały także w Polsce – wszystkich mamy już ponad 20. Siłą rzeczy rynek zapełnia się i pożyczkodawcy muszą się zastanawiać, jak w czasie wielkiej konkurencji trafić do klientów. Jednym z rodzajów promocji jest pożyczka za darmo – na taki ruch zdecydował się OK Money.

Kim jest OK Money?

OK Money jak większość firm działających w branży udziela szybkich pożyczek w uproszczony sposób, czyli przez internet lub SMS. Jest to część międzynarodowego koncernu o nazwie Dollar Financial Group, który należy czołowych firm udzielających pożyczki krótkoterminowe. Grupa jest notowana na giełdzie w Nowym Jorku a poza USA prowadzi swoją działalność jeszcze w siedmiu innych krajach. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług. Oprócz chwilówek są to transfery gotówki, karty płatnicze, skupowanie wartościowych kruszców czy wymiana walut.

Warunki

Od niedawna w mediach telewizyjnych czy  też Internecie OK Money reklamuje się sloganem „pierwsza pożyczka gratis”. Aktualnie, poza Vivus i SohoCredit  jestto trzecia firma, która zdecydowała się udzielać tego typu pożyczek. Firma na początek pożyczy nam 500 zł bez żadnych dodatkowych kosztów. Pożyczoną kwotę klient oddaje na konto usługodawcy w takiej samej sumie. Z tak korzystnej możliwości mogą skorzystać tylko nowi klienci, którzy wcześniej nie aplikowali po pożyczkę w OK Money. Okres, po którym trzeba oddać zobowiązanie to, w zależności od wybory klienta 15 lub 30 dni. Należy dodać, że gdy sięgniemy po kolejną pożyczkę, będzie już ona oprocentowana. Przykładowo, gdy zdecydujemy się na 1000 zł to po miesiącu trzeba będzie oddać 1320zł.

Czy warto?

OK Money to jedna z największych firm pożyczkowych w branży. Dzięki wdrożeniu odpowiednich procedur uproszczono tu zaciąganie pożyczki do minimum. Firma w trosce o swoich klientów respektuje politykę odpowiedzialnego pożyczania, dzięki temu nie istnieje tutaj ryzyko wpędzania konsumentów w tzw. spiralę zadłużenia. Oferta zaproponowana przez pożyczkodawcę jest z pewnością warta uwagi. Jeśli mamy do czynienia z chwilowym brakiem małej sumy, niezwykle korzystnie jest pożyczyć bez oprocentowania.

Comments are closed.