pozyczkaplus

Oprocentowanie
25%
Pierwsza pożyczka 700 zł
Maksymalna pożyczka 1500 zł
Opłata za rejestrację
1 zł
Pożyczka 0%
Nie
Czas spłaty 30 dni
Wiek klienta 21-65 lat
Godziny pracy 8:00 – 18:00
Opcja przedłużenia
Tak
przyznawalność
21%

pozyczkaplus-logo

Weź pożyczkę!

Pozyczkaplus to marka łotewskiej grupy finansowej Delta Capital. Spółka oprócz Polski i Łotwy działa także na Litwie oraz w Czechach. Firma oferuje swoim klientom szybkie pożyczki a cała procedura odbywa się z poziomu przeglądarki www.

Minimalna kwota, którą pożyczymy to 300 zł a najwięcej firma wypłaci nam 1500 zł. O pożyczkę mogą ubiegać się osoby po 21 roku życia, lecz nie starsze niż 65 lat.  Jeśli pożyczkobiorca nie jest w stanie spłacić pożyczki w określonym terminie, może ubiegać się o przedłużenie na 15 lub 30 dni. Pozyczkaplus nie kieruje swoich usług do osób, które miały kłopoty ze spłatą wcześniejszych zobowiązań kredytowych.

Aby otrzymać pożyczkę w tej firmie trzeba wypełnić formularz rejestracyjny i przelać opłatą rejestracyjną 1zł. Jeśli pożyczkodawca pozytywnie rozpatrzy naszą aplikację pieniądze zostaną przelane na numer konta, który wpisaliśmy w formularzu.

Pozyczkaplus to firma działająca w sposób przyjazny dla klienta. Wszystkie kosztu udzielanej pożyczki są widoczne bezpośrednio przed aplikacją. Dzięki temu mamy jasny obraz kosztów udzielonej usługi. Warto zaglądać na witrynę pożyczkodawcy, gdyż często pojawiają się tam rozmaite promocje, z których warto skorzystać.

Zaliczkuj.pl radzi