SohoCredit

Oprocentowanie
0%
Pierwsza pożyczka 500 zł
Maksymalna pożyczka 2000 zł
Opłata za rejestrację
1 zł
Pożyczka 0%
Tak
Czas spłaty 30 dni
Wiek klienta 21-65 lat
Godziny pracy 8:00 – 22:00
Opcja przedłużenia
Tak
przyznawalność
39%

soho-logo-big

Weź pożyczkę!

SohoCredit to łotewska firma specjalizująca się w szybkich pożyczkach przez internet. Spółka działa na terenie Łotwy, Litwy i Polski. Pożyczkę w SohoCredit może otrzymać każdy, kto jest mieszkańcem polski i znajduje się w przedziale wiekowym od 21 do 65 lat. Należy przy tym zauważyć, że pożyczkobiorca nie może znajdować się na żadnej liście dłużników.

Proces zaciągania pożyczki odbywa się całkowicie online, dzięki czemu pieniądze możemy otrzymać na swoje konto już w 15 minut.
Maksymalna kwota, o którą klient może wnioskować to 2000 PLN, przy czym wysokość pierwszej pożyczki to 500 zł i co najważniejsze jest ona bezpłatna – oznacza to, że zwrócimy dokładnie taką samą sumę. Czas po jakim trzeba oddać pożyczone pieniądze to 30 dni, jeśli przekroczymy ten okres, to musimy liczyć się z opłatą za przedłużenie spłaty – pożyczkodawca dopuszcza taką możliwość.

SohoCredit to firma o ugruntowanej pozycji, działająca na jasnych i przejrzystych zasadach. Możemy śmiało skorzystać z jej usług bez obaw o ukryte koszty czy też próby naciągania nas. Zaliczkuj.pl poleca!

Zaliczkuj.pl radzi