ViaSMS

Oprocentowanie
15%
Pierwsza pożyczka 500 zł
Maksymalna pożyczka 2000 zł
Opłata za rejestrację
1 zł
Pożyczka 0%
Nie
Czas spłaty 30 dni
Wiek klienta 20-65 lat
Godziny pracy 8:00 – 22:00
Opcja przedłużenia
Tak
przyznawalność
35%

viasms-logo

Weź pożyczkę!

Marka ViaSMS swoją główną siedzibę posada na Łotwie. Firma działa we wielu krajach całej Europy oferując szybkie pożyczki przez internet. Spółka rozszerzyła swoją działalność o teren Polski w roku 2010 i od tamtego czasu jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek na rynku.

Aby ubiegać się o pożyczkę we ViaSMS trzeba być pełnoprawnym obywatelem Polski w wieku od 21 do 65 lat. Firma respektuje zasady odpowiedzialnego pożyczania, więc pożyczkobiorca znajdujący się na jakiejkolwiek liście dłużników nie będzie mógł skorzystać z usług.

Nowy klient otrzyma tutaj kwotę 500 zł, ale w raz z kolejnymi pożyczkami suma ta się zwiększa do kwoty 2000 zł. Zaciągnięte zobowiązanie trzeba zwrócić po miesiącu. W przypadku kłopotów ze spłatą, zwrot można przedłużyć. Z usług firmy możemy skorzystać w dni powszednie od 8:00 do 22:00. Można pożyczyć tutaj pieniądze nawet w Niedzielę od 10:00 do 18:00.

ViaSMS to solidna marka. Przez kilka lat swojej działalności zdobyła wiele pochlebnych opinii ze strony klientów. Dzięki jasnym i uczciwym zasadom pożyczania klient ma pełną wiedzę na jaką usługę się decyduje. Polecamy pożyczać tutaj.

Zaliczkuj.pl radzi