Vivus

Oprocenowanie 0%
Pierwsza pożyczka 1200 zł
Maksymalna pożyczka 2500 zł
Opłata za rejestrację
0,01 zł
Pożyczka 0%
Tak
Czas spłaty: 30 dni
Wiek klienta: 20-70 lat
Godziny pracy: 6:00 – 23:00
Opcja przedłużenia
Tak
przyznawalność
45%

vivus-logo

Weź pożyczkę!

Vivus to jedna z najsilniejszych firm pożyczkowych w Polsce. Marga wywodzi się z Łotwy i należy do grupy finansowej 4Finance. Swoje usługi oferuje w 13 krajach na całym świecie, m.in. Polsce, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Czechach, czy Kanadzie.

Spółka zupełnie nie dawno pojawiła się w naszym kraju i szybko wyrobiła sobie opinię solidnej i wiodącej marki. Reklamy Vivus od wielu miesięcy możemy spotkać w telewizji i innych mediach.

Najważniejsze, co trzeba zauważyć jest to, że Vivus oferuje najwyższą pierwszą pożyczkę (jest to 1200 zł), która jest bezpłatna, a co za tym idzie konsument nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów, oprócz spłaty sumy zaciągniętej pożyczki.

Cała obsługa klienta odbywa się z poziomu witryny www. Oznacza to, że klient po zarejestrowaniu błyskawicznie otrzymuje pieniądze. Strona internetowa Vivus jest przejrzysta, a wszystkie warunki pożyczki jasno opisane.

Vivus przez to, że jest wiodącą firmą pożyczkową za cel postawił sobie wysoką jakość obsługi klienta. Trzeba przyznać, że wypełnia tą rolę doskonale, gdyż pożyczkę tej firmie zaciąga się wzorowo! Zaliczkuje.pl poleca.

Zaliczkuj.pl radzi